RUSZYŁY WARSZAWSKIE DNI INNOWACJI

W poniedziałek 8 czerwca w Warszawie rozpoczęło się przedsięwzięcie o nazwie Warsaw Innovation Days. Celem imprezy jest promowanie innowacyjny rozwiązań wśród przedsiębiorców różnego szczebla. Podczas miesiąca innowacji odbędzie się niezliczona ilość szkoleń, czy też paneli dyskusyjnych z czołowymi przedstawicielami świata biznesu. Organizatorzy festiwalu zaprosili wielu znakomitych gości, m.in. współzałożyciela ogromnie popularnego programu Skype.

Zadaniem Warsaw Innovation Days, jest zachęcenie założycieli start upów, czy szefów małych oraz średnich przedsiębiorstw do inwestowania w nowocześnie rozwiązania technologiczne podczas prowadzenia własnego biznesu. Dodatkowo zadaniem imprezy jest promowanie Warszawy, jako miasta, które sprzyja inwestycjom. Organizatorzy chcą przedstawić miasto jako miejsce inspirujące i sprzyjające kreatywnym rozwiązaniom.

Uroczystość potrwa, aż do 30 czerwca. Wszystkie osoby, które zainteresowane są wzięciem udziału w spotkaniach podczas trwania festiwalu, powinny udać się na jego oficjalną stronę internetową, gdzie znajduje się dokładny harmonogram imprezy.